Beklenen açıklama!

İngiltere Premier Ligi ve İngiltere Alt Liglerinin Tahminleri Yorumları ve Analizleri

Beklenen açıklama!

#228 Mesaj | sChAdOw | 30 Eyl 2007 12:40

Maviler yalanlıyor! İngiltere Premier League takımlarından Chelsea'den basında çıkan spekülasyonlara cevap geldi. Mourinho gitti, yerine Avram Grant getirildi ama dünya basını Mavilerin başına ilerleyen dönemlerde geçebilecek isimler konusunda her gün farklı bir iddia ortaya attı.

Chelsea kulübü yaptığı açıklamada Mourinho'dan boşalan koltuğun Avram Grant'a verildiğini ve takımın yeni hocasının İsrailli çalıştırıcı olduğunu, bunun dışında bir şey olmayacağını bir kez daha vurguladı.

Grant'ın yeri için başka bir isim ile görüşülmediğini belirten İngiliz ekibi son günlerde basında çıkan Marco van Basten - Chelsea flörtü haberlerini de yalanladı. Takım planları içerisinde Grant'tan sonra başka bir hoca değişikliği yapmayı düşünmediklerini belirtilirken, Grant'ı göreve getirdikten sonra kimse ile resmi bir görüşme yapılmadığı da açıklandı.

The Sun gazetesinde bugün Marco van Basten'in geçtiğimiz pazar M.United ile oynanan derbi maçta takımın Rus patronu Roman Abramovich'in yanında oturduğu ve Capello'nun 'Chelsea van Basten'i istiyor' açıklamalarına yer verilmişti.
sChAdOw
 

Dön İngiltere Ligi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron