Ferguson Şaşkın!

İngiltere Premier Ligi ve İngiltere Alt Liglerinin Tahminleri Yorumları ve Analizleri

Ferguson Şaşkın!

#57 Mesaj | sChAdOw | 27 Eyl 2007 18:02

Sir Alex Ferguson, takımının evinde Coventry City?ye 2-0 yenilmesinin ardından şaşkınlığını gizleyemedi

Fergie, Pazar günü Chelsea?yi yenen takımda 11 değişiklik yapmıştı. Dün akiamki maçaysa Premier Lig?in son şampiyonu sahaya millî takımlarda oynayan 6 oyuncu ve yazın transfer ettkleri Nani ve Anderson ile çıktı. Buna rağmen Manchester United ?çok kötü bir performans? göstererek Carling kupasına veda etti.

Maçla ilgili konuşan Ferguson ?Oyuncularımın performansıyla adeta şaşkına döndüm. Bunu beklemiyordum. Mazeretler aramak istemiyorum. Bu sadece kötü bir performans? dedi.

Çok fazla övülen genç oyuncuları hakkında konuşarak devam eden Ferguson ?Bu genç oyuncuları fazla övdük; ancak karşılaştığımız manzara beni şoke etti. Bu oyunculara şans vermek istiyorsunuz ama... Maça gelen Coventry taraftarları maçı tam bir kupa finaline havasına büründürmeyi başardı. Sanırım bazı oyuncularımız da bunun etkisi altında kaldı? diyerek genç oyuncularına yüklendi.
sChAdOw

Dön İngiltere Ligi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir