Defoe Çıktı Jol Yuhalandı

İngiltere Premier Ligi ve İngiltere Alt Liglerinin Tahminleri Yorumları ve Analizleri

Defoe Çıktı Jol Yuhalandı

#58 Mesaj | sChAdOw | 27 Eyl 2007 18:03

Tottenham?ın koltuğu sallanan teknik direktörü Martin Jol, Carling Kupasında Middlesbrough?u 2-0 yendikleri maçta Jermain Defoe?yi oyundan aldığı için taraftarların tepki göstermesine rağmen, taraftar desteğinin hâlâ arkalarında olduğunu belirtti.
Defoe, taraftarların favori ismi fakat bu sene takımda çok az şans buldu. Defoe Middlesbrough maçının 69. dakikada Robbie Keane ile değiştirilmeden hemen önce gole çok yaklaşmıştı.

Defoe'nin oyundan alınmasının ardından gelen taraftarların tepkisinin kendisine olmadığını düşünen Jol ?Taraftarların beni yuhaladığını sanmıyorum çünkü bir dakika önce benim adıma tezahurat yapıyorlardı. Burada çok iyi bir durumdayım ve bunu hakediyorum. Geçtiğimiz sezonlarda takıma başarılar getirdim ve hiç kimse daha iyisini yapamadı. Ben birşeylerden korkan biri değilim. Hollanda?da ?korkmayın Jolly burda derler? dedi.

Sözlerine devam eden Jol ?Burada yaklaşık 150 maça çıktım ve çoğunda iyiydik ; eh bazılarında kötü olabiliriz. Cesur kararlar verdim çünkü hep kazanmak istedik. Herkes forma giyecek, oyuncularıma hep bunu söylüyorum.? diyerek takımın başında kalacağını belirtti.
sChAdOw

Dön İngiltere Ligi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir