"Eskiden parayı düşünmezdim"

Almanya Bundesliga ve Almanya Alt liglerinin Tahminleri Yorumları ve Analizleri

"Eskiden parayı düşünmezdim"

#313 Mesaj | sChAdOw | 02 Eki 2007 17:26

Alman Birinci Ligi (Bundesliga) takımlarından FC Hansa Rostock'ta oynayan ümit milli futbolcu Zafer Yelen, eskiden parayı hiç düşünmediğini, sadece futbol oynamak istediğini söyledi.
Zafer, VfL Wolfsburg takımında oynayan çocukluk arkadaşı Ashkan Dejagah ile birlikte Alman spor dergisi Kicker'e verdiği röportajında, ''Şu an çok para kazanıyorsunuz. Gençliğinizde motivasyonunuz neydi?'' sorusuna karşılık, ''Eskiden parayı hiç düşünmedim. Sadece futbol oynamak istiyordum'' şeklinde cevap verdi.

Dejagah ile Reinickendorfer Füchse'nin minikler takımında tanıştıklarını ve hemen anlaştıklarını ifade eden Zafer, ''İkimiz de iyi ailelerde büyüdüğümüz için şanslıydık. Anne ve babalarımız neyin doğru, neyin yanlış olduğunu söylediler. Geçmişe baktığımda çok güzel bir çocukluk dönemiydi'' dedi.

Dejagah da Zafer'in çok iyi bir tekniği olan mükemmel bir 10 numara olduğunu, okulda da kendisinden biraz daha iyi olduğunu söyledi.

Zafer'in çok sakin bir kişiliğe sahip olduğunu belirten Dejagah, ''Ayrıca çok şamata biri. Bütün gün onunla gülebilirim. O benim için çok önemli. Biz birbirimize güveniyoruz ve her zaman dost kalacağız'' şeklinde konuştu.

Zafer ve Dejagah, bu hafta sonu VfL Wolfburg-Hansa Rostock karşılaşmasında karşı karşıya gelecekler.
sChAdOw
 

Dön Almanya Ligi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron