Sergio Gonzalez: "Taraftar Maçımıza Gelmesin!"

İspanya La Liga ve İspanya Alt Liglerinin Tahminleri Yorumları ve Analizleri

Sergio Gonzalez: "Taraftar Maçımıza Gelmesin!"

#70 Mesaj | sChAdOw | 28 Eyl 2007 19:23

Deportivo La Coruna?da oynayan ortasaha oyuncusu Sergio Gonzalez, yaptığı basın açıklamasında takımın oyununu beğenmeyen taraftarlara evlerinde kalmalarını ve maça gelmemelerini öğütledi.

Kendi evinde Recreativo Huelva?ya 2-0 yenilen Deportivo?da art arda gelen kötü sonuçlar, taraftarların tepkisini gün geçtikçe arttırıyor.

Recreativo maçından sonra taraftarlardan gördükleri tepki değerlendiren Sergio Gonzales, "Takımın üstünde daha az baskı olsa çok daha iyi oynarız. Tabiî ki dopdolu bir statta oynamak isteriz; ama taraftarların baskı uygulaması bizi çok etkiliyor. Eğer oyunumuzu beğenmiyorlarsa, maçları evlerinde izlemeliler. Belki daha az destekle oynamış oluruz ; ama üzerimizdeki baskı da hafiflemiş olur" dedi.
sChAdOw

Re: Sergio Gonzalez: "Taraftar Maçımıza Gelmesin!"

#1234 Mesaj | zeeshan002 | 23 Nis 2015 07:41

Barcelona'dan Real Madrid'e transfer olarak bu alanda iki takımın da formasını giyen sayılı oyunculardan birisi olan ve tarihe geçen Javier Saviola, İspanya'da yayın yapan Marca Gazetesi'ne Real Madrid günleriyle ilgili olarak çarpıcı açıklamalarda bulundu. Arjantin Milli Takımı'nın da formasını giyen Saviola, gazeteye verdiği röportajda, "Real Madrid kariyerime çok iyi başladım. Takım olarak bizim iyi oynamadığımız düşünülüyor ama ben buna katılmıyorum. Takımlar bize karşı daha hırslı oynuyorlar. Şu anda ilk sıradayız ancak önemli olan ligi şampiyon olarak tamamlayabilmek" dedi.
zeeshan002

Dön İspanya Ligi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir