"İstanbul çok güzel bir şehir"

Tüm Basketbol Ligleri , NBA Maçlarının Yorumları ve Analizleri

"İstanbul çok güzel bir şehir"

#291 Mesaj | sChAdOw | 02 Eki 2007 16:43

NBA Europe Live Tour 2007 kapsamında İstanbul'da bulunan NBA takımlarından Minnesota Timberwolves'un antrenörü Randy Wittman, İstanbul gibi güzel bir yerde önemli bir maç yapmanın kendileri açısından önemli olduğunu söyledi.
Takımının Efes Pilsen'in Merter'deki tesislerinde yaptığı antrenmanın ardından basın mensuplarına açıklamada bulunan Wittman, İstanbul'un çok güzel bir şehir olduğunu ifade ederek, ''Takımdaki birçok oyuncu ilk kez yurt dışına çıkıyor. Onlar için heyecan verici bir durum. Sezonun ilk hazırlık maçını Efes Pilsen ile yapacağız. Bu mücadelede kendi oyunumuza bakacağız'' diye konuştu.

Minnesota Timberwolves oyuncularından Gerald Green ise hazırlık maçında karşılaşacakları rakipleri Efes Pilsen'i bilmediğini dile getirdi.

Green, genç ve yeni bir ekip olduklarını, zamanla iyi olacaklarını düşündüğünü vurgularken, bir diğer oyuncu Ricky Davis ise İstanbul'un güzel bir yer olduğunu ve önümüzdeki dönemlerde yine geleceğini ifade etti.

Davis, sezon başı antrenmanlarının en önemli kısmını İstanbul'da yaptıklarını vurgulayarak, ''İstanbul'da bulunmak büyük bir keyif ve deneyim'' derken, Randy Foye ise kaldıkları otelden gördükleri kadarıyla İstanbul'un güzel bir şehir olduğunu belirterek, ''Güzel bir yerde kalmamızdan dolayı şehrin güzelliklerini görebiliyoruz. Ancak henüz gezme fırsatı bulamadığımız için şehirle ilgili fazla bir fikrimiz yok'' diye konuştu.

Bu arada Minnesota Timberwolves, hazırlıklarını bugün gerçekleştirdiği antrenmanla sürdürdü. Efes Pilsen'in Merter'deki tesislerinde yaklaşık 2.5 saat süren antrenmanda, NBA takımı ağır bir çalışma gerçekleştirdi.

Minnesota Timberwolves, hazırlıklarını yarın gerçekleştireceği çift antrenmanla sürdürecek.
sChAdOw
 

Dön Basketbol

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron