Kemer Enduro Kulubü coştu

Formula 1 ve MotorSports ile ilgili bütün yorumlarınız burada

Kemer Enduro Kulubü coştu

#222 Mesaj | sChAdOw | 30 Eyl 2007 12:21

Kemer Enduro Kulübü, 23 Eylül 2007 Pazar Günü Ankara Mühye köyünde yapılan Türkiye Enduro Şampiyonası'nın 6. ayağında gösterdiği üstün mücadele ile 10 kupa alarak takımlar şampiyonluğunu kimseye bırakmadı. Kemerli sporcular aldıkları değerli puanlar ile Türkiye Şampiyonası'nda kategorilerinde ilk sıradaki yerlerini korudular.

ATV Kategorisinde Mehmet Saygın birinci, Engin Koşar ikinci, Cemal Tozal üçüncü olurken, E1 C kategorisinde Burak Özdemir birinci ve Bülent Dönmez ikinci, E1 B kategorisinde İsmail Özgül birinci, Mehmet Özdemir ikinci, E2 C kategorisinde Erkan Demir birinci, E2 B kategorisinde Ahmet Aktaş üçüncü oldu.

Yarışlar sonrası açıklamalarda bulunan Kemer Enduro Kulübü Başkanı Semih Özdenir, "Türkiye Enduro Şampiyonası'nın son 3 ayağına girerken, kulübümüz başarıları ile adından söz ettiriyor. Son yarışımızda da yine kupaları aldık. Başarılarımız devam edecek. Bu başarılarda katkılarını her zaman bizlerden esirgemeyen Kemer Belediyesi'ne ve Başkanımız Hasan Şeker'e kulüp adına teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

Türkiye şampiyonlukları yaşamış ve bu sporun Türkiye'de gelişmesinde ve tanınmasında büyük bir rol oynayan ve sayısız başarılara imza atan Burak Özel de Türkiye Enduro Şampiyonası 6. ayağı sonrası yaptığı açıklamada, "Kemer Enduro Kulübü'nün son dönem yaptığı çalışmaları ve başarılarını yakından takip ediyorum. Tüm yarışlarda birlik ve beraberlikleri, azimleri ve hırsları ile şampiyonanın vazgeçilmezleri arasında yer alıyorlar. İnancım bu kulübün gelecekte Türkiye'deki başarılarının yanı sıra uluslararası başarılara da imza atacak olmasıdır. Ben de bu işe gönül vermiş ve çok sayıda şampiyonluklar yaşamış bir sporcu olarak bundan sonra Kemer Enduro kulübüne ve Kemer'e her türlü desteği vereceğimi ifade etmek istiyorum" dedi.
sChAdOw

Dön Formula 1 & Motor Sporları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir