Sert tepki!

Kara Kartalların Buluşma Noktası

Sert tepki!

#338 Mesaj | sChAdOw | 03 Eki 2007 17:43

Kulübümüzün bugün yaptığı bir açıklama dikkat çekti. Siyah Beyazlı kulüp dün Türkiye Futbol Federasyonu'nun FIFA listesinde yer almaya aday gösterdiği bazı hakemlerin isminin açıklanmasının ardından tepkisini dile getirdi.

"Beşiktaş Karşıtlığı Prim Yapıyor" başlığıyla verilen değerlendirmede "Bu sezon gösterdikleri kötü yönetimle Beşiktaş'ın minimum 5 puan kaybetmesine neden olan hakemlerden Vedat Yüksel, Selçuk Dereli ve Hüseyin Göçek, Merkez Hakem Kurulu'nun önerisi, Futbol Federasyonu'nun onayı ile FIFA listesine dahil edildi" denildi.

Açıklama; şu cümleler ve hakemlerin listesiyle devam etti.

"Futbol Federasyonu tarafından FIFA'ya bildirilen 2008 yılı FIFA listesinde yer alacak aday hakemler açıklandı. Liste Merkez Hakem Kurulu tarafından belirlendikten sonra Futbol Federasyonu tarafından onaylandı ve FIFA'ya gönderildi. FIFA'ya gönderilen listede, bu sezon sergiledikleri kötü yönetimle Beşiktaşımız'ın puanlar kaybetmesine neden olan hakemlerin yer alması dikkat çekti. Bu sezon Kasımpaşa ile oynadığımız maçta penaltımızı vermeyen Hüseyin Göçek, Ankaraspor maçında net golümüzü saymayarak 2 puan kaybetmemize neden olan Vedat Yüksel ve Galatasaray ile oynadığımız derbide rakibe bir korner ve bir penaltı ikram eden Selçuk Dereli, Merkez Hakem Komitesi tarafından adeta ödüllendirilerek, FIFA aday listesine dahil edildi"

Erkekler: Fırat Aydınus, Cüneyt Çakır, Selçuk Dereli, Bülent Demirlek, Hüseyin Göçek, Bülent Yıldırım, Vedat Yüksel

Bayanlar: Dilan Deniz Gökçek, Kadriye Gökçek, Hilal Tuba Tosun,

Yardımcı Hakemler:

Erkekler: Baki Tuncay Akkın, Bahattin Duran, M. Emre Eyisoy, Cemal Gemici, Bülent Gökçü, Serkan Ok, Tarık Ongun, Cem Satman, Erdinç Sezertam, Alper Ulusoy

Bayanlar: Necla Akdoğan, Seçim Demirel, Belgin Kumru, Sibel Yamaç,
sChAdOw
 

Dön Beşiktaş

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

cron