Gelirlerimize el koyulmadı!

Kara Kartalların Buluşma Noktası

Gelirlerimize el koyulmadı!

#339 Mesaj | sChAdOw | 03 Eki 2007 17:44

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı ve Hukuk İşleri'nden sorumlu yöneticisi Levent Erdoğan, 'UEFA'nın Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nden elde edeceği gelirlere tedbir koyduğu' şeklindeki haberlerin doğru olmadığını söyledi.
AA muhabirine açıklama yapan Erdoğan, eski teknik direktörleri Vicente Del Bosque'nin UEFA'ya başvurarak, Şampiyonlar Ligi'nden Beşiktaş Kulübü'ne gelecek paranın üzerine tedbir koymak istediğini belirterek, ''İspanyol teknik adam UEFA'ya böyle bir yazı yazmışsa da UEFA bunu reddetmiştir. UEFA, Del Bosque'nin talebini, bu konuda kesinleşmiş bir karar bulunmadığından ve böyle bir UEFA'ya intikal etmiş Beşiktaş adına bir para bulunmadığından geri çevirmiştir. Yani isteğin hem hukuki mesnedi yok, hem de zaten Beşiktaş'ın şu anda böyle bir parası UEFA'da bulunmuyor'' dedi.

Tigana'nın UEFA'ya yaptığı başvuru konusunda kendilerine gelen bir yazı olmadığını tekrarlayan Levent Erdoğan, ''23 Temmuz'da başvuru yapıldığı söyleniyor ama bizim haberimiz yok. 2 aydan fazla bir zaman geçmiş. UEFA'dan böyle bir durumda kulübümüze bildirim 2 saat içinde yapılır'' ifadesini kullandı
sChAdOw
 

Dön Beşiktaş

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

cron