Denizli yalanlaması!

Kara Kartalların Buluşma Noktası

Denizli yalanlaması!

#404 Mesaj | sChAdOw | 05 Eki 2007 16:20

Beşiktaş Kulübü, bugünkü bazı gazetelerin iddiasının aksine, teknik direktör Mustafa Denizli ile hiçbir görüşme yapılmadığını ve hiçbir temasta bulunulmadığını açıkladı.

Siyah-beyazlı kulüp, bugün bazı basın yayın organlarında, teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın görevine son verilerek, yerine Mustafa Denizli'nin getirileceği yönünde yayınlanan haberler üzerine açıklama yaptı.

Bu iddiaların tamamen yalan olduğu vurgulanan açıklamada, ''Teknik direktör Mustafa Denizli ile hiçbir görüşme yapılmamış, hiçbir temasta bulunulmamıştır'' denildi.

Açıklamada daha sonra şu ifadelere yer verildi:

''Yönetim kurulumuzun hayal ürünü bu haberlerde iddia edildiği şekilde bir düşüncesi ya da girişimi kesinlikle bulunmamaktadır. BJK Yönetim Kurulu, teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam'ın bilgisine güvenmekte, kendisini tümüyle desteklemekte ve Ertuğrul Sağlam'ın Beşiktaş'ı hedeflenen başarılara ulaştıracağına inanmaktadır.

Haberlerde yer alan, teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam ile ilgili olarak yönetim kurulumuzun, başkanımız Yıldırım Demirören'in evinde bir gece yarısı toplantısı yaptığı iddiası da bu haberleri üretenlerin senaryosundan ibarettir. Bu yalan haberler, Beşiktaş camiasına zarar vermek, birlik beraberliğimizi zedelemek ve başarılarımıza engel olmak
isteyen grup ve mihraklar tarafından ortaya atılmaktadır.

Camiamızdan bu tarz asılsız ve art niyetli yalan haberleri dikkate almamasını rica eder, kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.''
sChAdOw
 

Dön Beşiktaş

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron