Numan Ceyhan'dan yalanlama

Kara Kartalların Buluşma Noktası

Numan Ceyhan'dan yalanlama

#426 Mesaj | sChAdOw | 06 Eki 2007 19:30

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Numan Ceyhan, bir gazetede 'İnönü'de koltuk kavgası' başlığı ile yayınlanan haberin hiçbir kelimesinin doğru olmadığını, hayal ürünü, maksatlı, karalama senaryolarından oluşan bu haberin tamamen yalan olduğunu söyleyerek, "Ben veya herhangi bir yönetici arkadaşım, 'koltuk kavgası' gibi basit olayların içerisinde kesinlikle yer almayız" dedi.

Siyah-beyazlı kulübün internet sitesine açıklamada bulunan Asbaşkan Numan Ceyhan, son günlerde Beşiktaş Kulübü'nü, camiasını ve yönetim kurulunu hedef alan medya saldırılarının artık spekülatif boyutları da aşarak, tamamıyla hayal ürünü, gerçekle hiçbir ilgisi olmayan maksatlı karalama senaryolarına dönüştüğünü ifade ederek, "'İnönü'de koltuk kavgası' başlığı ile yayınlanan haber, tamamıyla şahsımı hedef alan ve kişilik haklarıma saldıran gerçek dışı iftiralardan oluşmaktadır. Ben veya herhangi bir yönetici arkadaşım, 'koltuk kavgası' gibi basit olayların içerisinde kesinlikle yer almayız. Kamuoyunu kandıran, yanlış yönlendiren ve gazetecilik temel ilkeleriyle asla bağdaşmayan bu asparagas habercilik anlayışını şiddetle kınıyoruz. Hiçbir şekilde yaşanmamış bir olayı iftira yoluyla gerçekmiş gibi gösteren bu tür yayınların, Beşiktaş'a vermek istediği zararların boyutlarının ne olduğunu, camiamızın ve spor kamuoyunun takdirine bırakıyorum" diye konuştu.
sChAdOw

Dön Beşiktaş

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir