''Tüm Beşiktaş'ın emrindeyiz''

Kara Kartalların Buluşma Noktası

''Tüm Beşiktaş'ın emrindeyiz''

#428 Mesaj | sChAdOw | 06 Eki 2007 19:32

Beşiktaş yönetim kurulu, bir süredir bazı yayın organlarında yer alan ve camiada spekülatif dedikodular meydana getiren Başkan Yıldırım Demirören'in yönetim kurulu üyelerine sürpriz bir öneride bulunarak 'Olağanüstü kongreye gidelim, görevi bırakalım' dediği iddiasının hiçbir şekilde gerçekle ilgisinin olmadığını açıkladı.

Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinde yer alan açıklamada, 28 Ocak 2007 tarihinde Yıldırım Demirören başkanlığında seçilen Beşiktaş yönetim kurulunun büyük bir Beşiktaş sevgisi ve özveriyle görevinin başında olduğu ve Beşiktaş'ın başarıları için çalışmalarına aralıksız devam ettiği belirtilerek, "Beşiktaş'ın hem kısa hem de uzun vadede hedeflerine ulaşması için gecesini gündüzüne katan Beşiktaş yönetim kurulu, sadece Beşiktaş'ın menfaatleri için, Beşiktaş'ı yaralamaya yönelik her türlü çirkin oyuna karşı tüm gücüyle mücadelesini sürdürmektedir. Her ne kadar son iki-üç maçta futbol takımımız, haketmediği sonuçlar neticesinde başarısızmış gibi görünmesine rağmen, sezon başı olması itibarı ile hiçbir hedefinde sapma olmadan, aynı inançla yoluna devam etmektedir. Takımımız Şampiyonlar Ligi'nde mücadele etmekte, Turkcell Süper Lig'de de önemli bir puan farkı olmadan ilk sıralarda yarışı sürdürmektedir" denildi.

Tüm spor branşlarında başarıyı yakalamanın Beşiktaş yönetiminin ve camiasının daima en büyük hedefi olduğu belirtilen açıklamada, "Arzulanan başarılara ulaşılabilmesi için Beşiktaş yönetimi, her branştaki tüm sporcuları, Beşiktaş camiası, Beşiktaş medyası ve tüm Dünya'daki sayıları 20 milyonu aşan Beşiktaş taraftarının, bu ortak hedefe kilitlenmesi gerekmektedir. Başarıyı yakalamanın en büyük şartı olan birlik ve beraberlik ruhu, Beşiktaş camiasında bazı mihraklar tarafından engellenmek istenmektedir.

Beşiktaş'ın başarısını önlemek için, Beşiktaş başkanını, yönetimini, üyelerini, teknik adamlarını ve sporcularını, bazen toplu, bazen tek tek hedef alan maksatlı medya saldırıları, haddini aşan bir karalama kampanyasına dönüşmüştür. Beşiktaş'ın hedeflediği başarılardan büyük rahatsızlık duyan, camia içindeki bazı kesimler tarafından da beslenen bu kampanyalar, artık ölçü tanımaz, terbiye sınırlarını aşan, küstahlık boyutuna ulaşan saldırgan iftiralara dönüşmüştür. Beşiktaş yönetim kurulu olarak, sonuna kadar başkanımızla birlikte bir bütünüz. Beşiktaş'ın şanlı geleceği için görev dönemimizin sonuna kadar, 24 saat tüm Beşiktaş'ın emrindeyiz. En büyük idealimiz olan, Beşiktaş'ın başarılarını şampiyonluklarla taçlandırmak yolunda, hiçbir engel ve tuzak tanımadan ve hiçbir güçten korkmadan ve yılmadan mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz" ifadeleri kullanıldı.

"Beşiktaş camiası bu oyunların ve oyuncuların artık farkına vararak, bunlara karşı gereken tavrı almalıdır" denilen açıklamada, "Beşiktaş'ın başarısı tüm Beşiktaş camiasının özlemi, dileği ve ortak hedefi olmalıdır. Bu ortak hedef, ancak ve ancak tüm camianın birlik ve beraberlik içinde, Beşiktaş ruhu ile donanmış, tek yumruk olması ve hoşgörüsü ile mümkündür. İşte bunun için, başta Beşiktaş yönetimi olarak biz yönetim kurulu üyelerinin, ardından da tüm camiamızın, başkanımız Yıldırım Demirören'in etrafında bir bütün olarak toplanıp, Beşiktaş'ın emrinde ve hizmetinde olması gerekmektedir. Beşiktaş'ı büyük hedeflere taşımak için, yönetim kurulu başkanımız Yıldırım Demirören başkanlığında kurulan yönetim kurulunun üyeleri olarak, bizlerin tek hedefi ve tek ideali, Beşiktaş'ın her branşta şampiyonluğu yakalaması için gerekli çalışmaları yapmak ve bu yolda yürümektir" görüşlerine yer verildi.

Beşiktaş yönetiminin, görev dönemini alnının akıyla ve iyi hizmet vererek başarıyla tamamlayacağından, Beşiktaş'ı yarı yolda bırakmayacağından, Beşiktaş düşmanlarının beklediği tuzağa düşmeyeceğinden hiç kimsenin kuşkusu olmaması gerektiği belirtilen açıklamada, "Camiamızın bu yürüyüşte büyük bir özveriyle çalışan yönetimimize destek vermesi, birlik ve beraberlik içinde takımımızı desteklemesi, ruhumuza işlemiş Beşiktaşlılık duruşunun bilinci gereğidir. Sayın Yıldırım Demirören başkanlığında görevini devam ettirmekte olan Beşiktaş yönetiminin, görev dönemini alnının akıyla ve iyi hizmet vererek başarıyla tamamlayacağından, Beşiktaş'yarı yolda bırakmayacağından, Beşiktaş düşmanlarının beklediği tuzağa düşmeyeceğinden, hiç kimsenin kuşkusu olmamalıdır. Beşiktaş Yönetim Kurulu hem bugünün hedeflerine ulaşacak, hem de gelecek nesillere, gurur duyacakları pırıl pırıl bir yarının Beşiktaş'ını bırakacaktır" ifadeleri kullanıldı.

Öte yandan, açıklamada, Beşiktaş Kulübü'nün yarınları için sürdürülen çalışmaların en önemlisi olan BJK Fulya Süleyman Seba Projesi'nin gelirlerinin kırdırılarak krediye dönüştürüldüğü ve Başkan Yıldırım Demirören'e olan borcun ödendiği şeklindeki söylentilerin tamamen yalan olduğu belirtilerek, Beşiktaş Yönetim Kurulu'nun bugüne kadar Fulya'nın kira geliri karşılığında hiçbir bankadan kredi kullanmadığı belirtildi.
sChAdOw
 

Dön Beşiktaş

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron