"Hiçbir şey Beşiktaş'ın önüne geçemez"

Kara Kartalların Buluşma Noktası

"Hiçbir şey Beşiktaş'ın önüne geçemez"

#430 Mesaj | sChAdOw | 06 Eki 2007 19:35

İcra Kurulu Başkanı Kenan Öner taraftara destek çağrısında bulundu

Kenan Öner, siyah-beyazlıların resmi internet sitesinde yer alan açıklamasında, futbol takımının, bu yıl yenilenen kadrosuyla, Beşiktaşlı genç hocasıyla, Türkiye'nin en iyi, iddialı ve hedefe koşan ekiplerinden biri olduğunu ifade ederek, ''Takımımız, diğer takımların aksine, 1 Ağustos'tan itibaren yoğun bir maç trafiği yaşamıştır. Bugüne kadar üst üste 14 karşılaşma oynayan futbolcularımız, bu karşılaşmaların çok büyük bir bölümünde Beşiktaş ruhunu sahaya yansıtmış, üst düzey mücadele etmiş, Şampiyonlar Ligi'ne katılmayı elde ederek formalarının hakkını vermişlerdir. Tüm kamuoyunun bildiği gibi, bu yoğun maratonda üst üste gelen hakem hataları, sakatlıklar ve şanssızlıklar da puan kayıpları yaşamamıza neden olmuştur'' diye konuştu.

Bu dönemde kendilerini en çok üzen olayın Porto maçının ardından kaptan İbrahim Üzülmez ile taraftarlar arasında yaşanan olay olduğunu kaydeden Öner, şunları söyledi:

''Hak ettiğimiz bir galibiyeti son anda elimizden kaçırmanın verdiği üzüntü ile yaşanan bu iletişim problemi, karşılıklı yanlış anlamanın sonucu olarak değerlendirilmelidir. Bizler yürekten inanıyoruz ki; takımımız, büyük Beşiktaş taraftarının desteğiyle yaralarını saracak, her kulvarda hedeflerine ulaşacaktır. Beşiktaşımızın başarısızlığını bekleyenler sükutu hayale uğrayacaklardır. Geçmişte hep olduğu gibi en büyük gücümüz büyük Beşiktaş taraftarından, bu uzun maratonda takımımızı iyi günde de kötü günde de desteklemelerini bekliyoruz.''

''HİÇBİR ÇABA BEŞİKTAŞIMIZIN ÖNÜNÜ KESEMEZ''

Öner, şu an ihtiyaçları olan şeyin birlik ve beraberlik olduğunu vurgulayarak, ''Çeşitli mihrakların Beşiktaş'ın başarısını engelleme çabalarını yoğunlaştırdığı bu dönemde, ihtiyacımız olan en önemli şey birlik ve beraberliğimizdir. Bizler siyah-beyaz renklere olan ortak aşkımızın verdiği güçle, tek yumruk olarak dimdik durmalı, uyum, birliktelik, sabır ve itidal içerisinde hareket etmeliyiz. Bu bilinçle omuz omuza durduğumuz müddetçe, hiçbir güç, hiçbir kesim, hiçbir çaba Beşiktaşımızın önünü kesemez'' şeklinde konuştu.

Lig ve Avrupa'da henüz kaybedilmiş bir şey olmadığını ifade eden Öner, ''İnanıyoruz ki Beşiktaş taraftarı, takımını 'Kartal Yüreği' ile desteklemeye, bağrına basmaya devam ettikçe, ekibimiz de üzerine düşen sorumluluğu layıkıyla yerine getirecek, sezon sonunda hepimizin yüzünü güldürecektir'' dedi.

''Yarın Gençlerbirliği ile BJK İnönü Stadı'nda oynayacağımız karşılaşmada Beşiktaş'ın gücünü, birlik ve beraberliğimizi bir kez daha tüm Türkiye'ye göstererek, takımımıza destek verelim'' diye taraftarlara çağrıda bulunan Öner, ''Mabedimizin tribünlerini tamamen doldurup, Dolmabahçe'den yükselen o yürekli sesi herkese dinletelim'' diyerek sözlerini tamamladı.
sChAdOw
 

Dön Beşiktaş

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

cron