Problem saha dışında

Kara Kartalların Buluşma Noktası

Problem saha dışında

#504 Mesaj | sChAdOw | 10 Eki 2007 20:24

Sezona, seri galibiyetlerle başlayan ve eleme maçlarından alnının akıyla çıkarak 4 yıllık aradan sonra Şampiyonlar Ligi'ne adını yeniden yazdırma başarısı gösteren Beşiktaş, son iki ayda beklenmedik düşüşe geçti.

Marsilya, G.Saray ve Porto maçlarını kaybeden siyah-beyazlılarda fatura futbolculara kesildi. Genel Menajer Sinan Engin, ocak ayında takımda büyük bir kıyım yaşanabileceğinin sinyallerini verirken, futbolcular arka arkaya yapılan bu açıklamalardan rahatsız olduklarını dile getirmeye başladı. Ancak gelinen noktada Ertuğrul Sağlam'ın talebeleri liderin üç puan gerisinde şampiyonluk yarışını sürdürüyor, Devler Ligi'nde Beşiktaş'ın gruptan çıkma şansı sürüyor. Fatura teknik kadro ve futbolculara kesildi ama yönetimin kendi arasında yaşadığı sorunlar görmezlikten geliniyor.

Cezalar, istifalar, mahkemeler...

Ocak ayında tek aday olarak girdiği seçimden galip ayrılan Yıldırım Demirören ve yönetimi kendi içerisinde büyük sorunlar yaşıyor. Gülnaz Arsel ve Emir Tamer'den sonra Celal Kolot da istifa etti, Mario Berk ise istifanın eşiğinden döndürüldü. Kulüp Del Bosque ve Jean Tigana tarafından FIFA düzeyinde adeta köşeye sıkıştırıldı. UEFA tarafından Şampiyonlar Ligi'nde ki alacaklara el konulduğu haberleri şok etkisi yaptı. Son olarak yapılan yaptıkları açıklamalar sebebiyle Başkan Yıldırım Demirören'e 3 ay, Genel Sekreter Kenan Öner'e ise 10 gün hak mahrumiyeti cezaları verildi. Hakemlere ?mafya? yakıştırması yapan Genel Menajer Sinan Engin'e önce ihtar, ardından 1 maç ceza geldi. Porto maçında hakeme itiraz ettiği için tribüne gönderilen Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ise, Liverpool karşılaşmasında da saha içerisinde olamayacak
sChAdOw
 

Dön Beşiktaş

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir