"İkisi de gelir"

Kara Kartalların Buluşma Noktası

"İkisi de gelir"

#509 Mesaj | sChAdOw | 14 Eki 2007 20:20

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam, Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal'ın satışa çıkarılması durumunda ilk tercihlerinin Beşiktaş olacağını söyledi. Sağlam, "Eğer Kayseri yönetimi bu oyuncuları satma niyetinde olursa, iki futbolcunun da Beşiktaş'a gelmek isteyeceklerinden eminim. Bizim Beşiktaş'ta olmamız hem kulüp, hem oyuncular için öncelikli neden olur" dedi.

İNKÂR ETMEZLER

Sağlam şöyle devam etti: "Bizim Kayserispor'daki en önemli başarımız, 4-5 milyon dolar olan bir takımın değerini, el birliği ile 40 milyon dolar seviyelerine çıkarmak oldu. Takımda en çok değeri Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz kazanmıştır. Bu, birlikte yaptığımız gayretli ve uyumlu çalışmaların sonucudur. Kimse bunu inkâr etmez, edemez."

TEKLİFİMİZ BAKİDİR

"Bu futbolcularla aramızda en küçük bir sorun olmadığı gibi, onlar bizim kardeşimiz. Benim olduğum yere gelmeyecekleri yönünde bir takım haberler çıkıyor, bunlara gülüp geçiyorum. Onlar da bize defalarca 'Kulübümüzle anlaşın, seve seve geliriz' açıklamasını yaptılar. Şartlar uygun olursa, teklifimiz her zaman bakidir."
sChAdOw
 

Dön Beşiktaş

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

cron