Şehitler için tişört

Kara Kartalların Buluşma Noktası

Şehitler için tişört

#540 Mesaj | sChAdOw | 23 Eki 2007 20:50

Beşiktaş Kulübü, terörle mücadele ederken şehit olan askerler için, geliri Mehmetçik Vakfı'na bağışlanmak üzere özel tişörtler hazırladı.

Beşiktaş'ın resmi ürünlerinin satıldığı Kartal Yuvası mağazalarında yarından itibaren satışa sunulacak tişörtlerin ön yüzünde, içinde ay-yıldız bulunan Türkiye haritası, ''Tek Cumhuriyet Türkiye Cumhuriyeti'' ve ''Tek Takım Beşiktaş'' yazısı ile kartal başı yer alıyor. Arka yüzünde ise asker fotoğrafının yanısıra ''Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez'' yazısı bulunuyor.

Kulübün internet sitesinde yapılan açıklamada da Türk askerinin, sınır boylarında, dağlarla ve en kötü hava koşullarında, ülke güvenliği için her türlü özveriye katlanarak, vatan aşkına amansız bir mücadele verdiği belirtilerek, şöyle denildi:

''Terörle mücadelede Türk halkının mal ve can emniyetini sağlamak adına şehit düşen, gazi olan askerlerimiz, her türlü övgüye layıklar. Ülkemizin geçtiği kritik eşikte kulübümüz, tüm taraftarlarımızı birleştirmek, onların da bu kahramanlara ve ailelerine destek olabilmelerini sağlamak amacıyla, tarihine yakışır bir adım daha atıyor. Geliri Mehmetçik Vakfı'na bağışlanmak üzere, şehitlerimizin resimlerinin yer aldığı özel tişörtlerimiz, Kartal Yuvası mağazalarında satışa çıkarıldı.

Sizler de bu tişörtlerimizi üzerinizde taşıyarak, hem teröre tepkinizi ortaya koyabilir, hem de ülkemizin birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğu bugünlerde, şehit yakınlarımıza ve gazilerimize desteğinizi ifade edebilirsiniz. Tüm Beşiktaşlıları, Kartal Yuvası mağazalarımıza bekliyoruz.''
sChAdOw
 

Dön Beşiktaş

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir