'Kurtar beni hocam'

Kara Kartalların Buluşma Noktası

'Kurtar beni hocam'

#792 Mesaj | FLesTer_34 | 17 Ağu 2009 12:32

Resim

St.Etienne'den teklif alan ve takımdan ayrılması beklenen Bobo, dün teknik direktör Mustafa Denizli'yle özel bir görüşme talep etti.

Bobo: Hocam bana yardımcı olun. İstanbul?u seviyorum. Ancak gelen teklifler aklımı çok karıştırıyor...
Denizli: Bu durumundan kurtulman gerek. İşte sana fırsat. Yarın(bugün) forma senin. Golünü at, kurtul...

St.Etienne?den teklif alan ve takımdan ayrılması beklenen Bobo, dün teknik direktör Mustafa Denizli?yle özel bir görüşme talep etti. Sıkıntılarını hocasıyla paylaşan Brezilyalı yıldız, ?Her transfer döneminde olduğu gibi, bu sezon da kafamı karıştırdılar. Her geçen gün, bir yerlerden teklifler geldiği söylendi, yazıldı, menacerime ve bana ulaştı. Ülkemden ilk kez Beşiktaş için ayrıldım. Burası benim yuvam gibi. Burada baba oldum. Ayrıca Beşiktaş ve diğer takımlardaki Brezilyalılar?la da görüşüyoruz. Eşim ve ailem İstanbul?da çok mutlu. Teklifler geliyorsa da Beşiktaş sayesinde geliyor. Ancak çok daha büyük bir takım teklif yaparsa ve siz de onay verirseniz ayrılırım. Aksi halde kalıp, Şampiyonlar Ligi ve ligde goller atıp, takımımın başarısında rol almak istiyorum. Lütfen bana yardımcı olun? dedi.

?Bizim için çok önemlisin?
Bobo?nun bu sözleri üzerine, öğrencisine bir baba gibi yaklaşan teknik direktör Denizli, ?Fevkalade kötü bir dönem geçirdiğin ortada. Ancak bu durumdan, bir an önce kurtulman gerek. Sen, bu takım için çok önemli bir futbolcusun. Kendi kararlarını vermeni bekledim, transfer görüşmelerine hiç karışmadım. Madem ki Beşiktaş?ta kalmak istiyorsun, arkası gelecektir. İşte sana fırsat... Yarın (bugün) Antalyaspor karşılaşmasında ilk 11?de oynayacaksın. Gerçek performansını sergile, gollerini at, geçmişe sünger çek. Kafandan herşeyi at ve kurtul? diye konuştu. Bu arada Bobo?yla anlaşamayan St.Etienne, Werder Bremen?in yıldızı Sanogo?ya kancayı atmıştı. Ancak Alman temsilcisi, Sanogo?yu vermeye yanaşmadı ve Fransızlar tekrar rotayı Bobo?ya çevirdiler.
FLesTer_34

Dön Beşiktaş

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir