Ultraslan kurucusu Alpaslan Dikmen Vefat Etti

Cimbombom Aslanlara Gönül verenlerin Yeri

Ultraslan kurucusu Alpaslan Dikmen Vefat Etti

#626 Mesaj | uGuR | 27 Eyl 2008 17:06

Galatasaray`ın taraftar grubu Ultraslan`ın genel koordinatörü ve kurucularından Alpaslan Dikmen`in bugün Bursa yolunda geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetmesi sonrası, Beşiktaş`ın taraftar grubu olan Çarşı, internet aracılığı ile başsağlığı mesajı yayınladı.
Çarşı grubunun internet sitesi olan forzabesiktas.com`dan yayınlanan mesajda, Alpaslan Dikmen`in hayatını kaybetmesini büyük bir üzüntü ile karşıladıklarını belirttiler. Açıklamada şu ifadelere yer verildi.

¨Galatasaray tribünlerinin sevilen simalarından dostumuz ve arkadaşımız Alpaslan Dikmen`i, biraz önce bir trafik kazasında kaybettiğimizi öğrenmiş bulunuyoruz. Üzüntümüz sonsuzdur. Kendisine Allah`tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve tüm Galatasaray camiasına sabır diliyoruz.

ACINIZ ACIMIZDIR. Başımız sağolsun¨

Ayrıca sitede Alparlan Dikmen`in, Çarşı Grubunun kurucularından olan ve geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden ¨Optik Başkan`ın¨ (Mehmet Işıklar), ölümünün ardından kaleme aldığı yazıya da yer verildi.

İşte o yazı:

Ah be Optik!
Taraftarlık aleminin renkli simasıydı Optik Mehmet? Beşiktaş Tribünlerinin Optik Başkanıydı...Güzel insandı? İyi arkadaştı? Çok kaliteli ve muhterem bir anne babaya sahipti. Hani tribün liderlerini aşağılamak için ¨Ne olacak işte, amigo?¨ derler ya, halt etmişler.
Üniversite mezunuydu O! Öyle böyle değil aslanlar gibi de Edebiyat öğretmeniydi? Ama siyah beyaz sevdası O`na mesleğini yaptırmadı. Zira uzak kalamıyordu Beşiktaş`tan? Öyle aşıktı işte!
Maalesef bir Temmuz günü ve henüz 38 yaşında kalp krizinden kaybettik kardeşimizi... Gerçi farklı renklere gönül vermiştik belki ama eski tribüncülerin alayı çok iyi tanırdı birbirlerini. Zaten çoğumuz adeta beraber büyümüştük. Rahmetlinin cenazesinde farklı renkler vardı? Ve elbette kalabalık bir ultrAslan topluluğu oradaydı. Hatta mezarlığa kadar cenaze arabasının arkasından yürüdüler, Beşiktaşlı arkadaşlarımızla beraber.
Bizim gençlerden bazıları mezarlıktan ayrılırken şunları söylediler: ¨Abi, eskiler ne kadar da birbirini severmiş meğer... Ve hepiniz birbirinizi çok yakından tanıyorsunuz. Belki zamanında çarpıştınız ama anlaşılan o ki, o tip muhabbetler maçta kalıyormuş... Biz bunu gördük ve bu dostluğa burada canlı canlı şahit olduk.¨
Bu sözleri onlara söyleten belki de, mezarın başından dualar ederek en son kalkanlardan birinin
ultrAslan lideri Sebahattin Şirin olmasıydı. Rahmetli Optik Başkan ¨Çok sevdik be abi!¨ derdi Beşiktaş`ı için?
Biz de seni çok sevdik be Optik?
Mekanın Cennet olsun!
Sporun iddaa ile buluştuğu son nokta: MackoLiKLer.Com
uGuR
Site Yöneticisi
 
Mesajlar: 14
Kayıt: 27 Ağu 2007 22:35
Konum: iStaNBuL
BURC: terazi    terazi
Tuttugum Takım: Galatasaray  Galatasaray

Dön Galatasaray

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron