Stumpf "İkinci vatanımdayım"

Diger Takımlara Gönül verenlerin yeri

Stumpf "İkinci vatanımdayım"

#41 Mesaj | sChAdOw | 27 Eyl 2007 17:02

Fuat Çapa'dan boşalan takımımızın Teknik direktörlük görevine Alman Reinhard Stumpf geldi. Yönetim Kurulu üyemiz Kadir Aksoy?un hazır bulunduğu törende Alman çalıştırıcıyla bir yıllık sözleşme imzaladık. Stumpf?un yardımcılıklarını da Demir Hotiç, Ertuğrul Güleryüz ve Salih Sayar (kaleci antrenörü) yapacak.
Kulüp Tesislerimizde gerçekleşen imza töreninde konuşan Reinhard Stumpf ?İkinci vatanım Türkiye'ye geldiğim için çok mutlu olduğum? dedi.
Tesislerimizin çok güzel olduğunu vurgulayan Alman çalıştırıcı "Benim futbolculuk dönemimde Gençlerbiriliği çok güçlü bir takımdı. Türkiye'nin en güzel tesislerine sahipler. İki yıldan bu yana Gençlerbiriliği'ni izliyor ve yakından takip ediyorum. Üst sıralara çıkmak için elimizden geleni yapacağız" diye konuştu.
Yönetim Kurulu üyemiz Kadir Aksoy imaza töreninde yaptığı konuşmasında şunları söyledi:
"Fuat Çapa'nın istifasıyla boşalan Teknik Direktörlük sorununu Stumpf ile anlaşarak çözdük. Biz takımın başarılı olması için elimizden geleni yapacağız. Bu sezonun sonuna kadar hocamızla mukaveleyi imzaladık" dedi.
sChAdOw

Dön Diger Takımlarımız

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir